روز نوشته ها : مثل سکون ملولم

 

بازگشتم به شهری   کور    و    لال !

ریتم وقایع اتفاقیه اینجا بسیار کند سپری می شود،پس از گشتی کوتاه متوجه این موضوع شدم که فضای ملال انگیزی دارد مخصوصا اگر روزی تعطیل باشد.و دلخوشیت هزار ها کیلومتر دورتر!دردیست بدون درمان انگار؛ "تنبلی موضعی اینجا را می گویم!

با یوفو زندگی جدیدی رو آغاز کردم اسمی که مدی براش انتخاب کرده،گاهی وقتها سر وصدا زیادی می کنه و مجبورم می کنه که مدتی نادیده بگیرمش اما به هر حال باید همراهم ببرمش مثل سایه گاهی باشه و گاهی نه...

ساده نویسی گاه دشوار تر است.نوشتن برای اینکه بتوانی تصویری در ذهن خواننده ایجاد کنی یعنی کلمات و به تبع آنها خطوط به مانند کدهایی باید که تصویری را در ذهن فرد ایجاد کنند البته قدرت خلق این بسیار بیشتر از کدهای حساب شده صفر و یک ها است زیرا که برای هر فرد یک تصویر خاص ایجاد می کند و آن تنها خالق یک تصویر مشخص.می دانم تصاویر من همیشه کج ومعوج از آب در میاد.

تا به حال به این فکر کردی که حرفی بزنی در ذهن مخاطب معنای حروف ،حرفها و کلمات چیزه دیگری باشد؟شاید این همان مصداق زبان نفهمی به زبان ساده تر!با این موضوع گاه خیلی کلنجار میرم!

پ.ن٠:استاد پرویز مشکاتیان درگذشت . روحش شاد ،یادش پاینده و گرامی ...

پ.ن١:شاخ غول رو هم نشد بشکنم این بار !

پ.ن٢:تورا در بلندترین نقطه فکرم انبار کردم حالا که می خواهم دور بیاندازمت ،آنقدر بالایی که دستم بهت نمی رسد محبورم از این پایین بودنت و خاک خوردنت را تماشا کنم.

پ.ن٣:نمی خاستم بنویسم ...

 

 

 

/ 10 نظر / 12 بازدید
سروش

شما رو نفهمیدم، تقریبا بیشتر وقت ها!!!!!!!! [ناراحت]

همقطاري

[لبخند] خيلي وقتا آدما نمي خوان كه بفهمن[چشمک] شاخ كدوم غول[سوال] [گاوچران]سلام به جاي خدافظ دوست داشتني تره سلام

دل در هم و خاطر به غم و سینه به ...!!!

lili

تا حالا به اين فكر كردي كه نقاشي كني.بيا طرح بكش.سياه قلم.شروع كن. دوست دارم.

..............

تو هنوز هم مهمی من اما مهم ترم ..... بی ربط...!

آتش دل

همیشه گنگ می نویسی خیلی خواستم این طوری بنویسم نتونستم من همه چی رو تو نوشته هام لو می دم برای همین خیلی چیزها رو نمی تونم بنویسم

آتش دل

اوه اینجا چقدر عوض شده!!!