Texts for Youزنانه هایم :

من چه بگویم از این رنگی دنیا که سهم من از رنگ هایش محدود میشود به چند رنگ تیره و تنها دلخوش نگاه به رنگ هایش و بس .. چه بگویم از آن بنفش سیر که دلم می خواهد با یاسی شالی هماهنگش کنم ..اما تنها همان چشم ها و نگاه کفایت می کند که باز داردم از این کار .. چقدر دلم آن سبز روشن را می خواهد که به رویش قرمز گلی را بپاشم و بعد سرمست از این همه زنده بودن به تمامی آدم ها لبخند بزنم ..اما باز نگاه ها و این بار لب هایی که به زمزمه های زهر آلودی بهم می خورند.. منصرفم می کنند از هر آنچه بهاری بودن است .. چقدر قرمز است این رنگ ها برای من و چه زود عوض می شویم با آن ها در هر مکان! اما هنوز باور دارم به روزهای خوب نیامده با هر چه دوری است.

حقیقت این روزها :

برای تو :باید ایستاده بود به مانند درختی با تمام بادهای تند و ملایمی که تکانت می دهد .. باید آنقدر ریشه بدوانی که تنها با این وزش ها فقط به سمتی خم شوی ...

من لبریز از فریادهایی ام که هر روز و همیشه خفه می کنمشان و آنها بغض می شوند و گلویم مامن برایشان..شاید نپذیرفتن مشکل بزرگی است که من دارم !

از اینجا که نشستم ماه رو می بینم .. خاطره هایی که عذابم میده .. خاطرهایی که توجیح می کنند خودشون رو، حضورشون رو ..گریزانم و متنفر از هر آنچه که دور می کند مرا از تو .تویی که باور نمی کنی ام، خاطر های خسته کننده .. به مانند زنجیر هایی که بر فکرت می زنی .. سرابی تلخ نه آبی است و نه آبادی ! من اما به جستجوی چه همه چه در این برهوت ! کاش صدایم به صدایت می رسید.

*خدایی که نزدیک است. بزرگتر از آن که وصف شود 

 

 

/ 7 نظر / 14 بازدید
رضا

[تایید]

سروش

اوی دختر خجالت بکش. چه چیزایی دلت می خواد[زبان] نمایشگاه تموم شد و من نرفتم. من به روزم. بیا[دست]

نصیر

سلام... خیلی نومیدانه اما واقع گرایانه بود... روزمره و پیش پا افتاده اما در واقع.... اصل زندگی...[گل][گل]

lili

سلام خانومی.خوبی! کتاب حجازی رو خوندم.(شاهدخت) خیلی قشنگ بود. دستت درد نکنه.دم برات تنگ شده.

رضا

[خداحافظ]

رضا

[خداحافظ]

نصیر

سلام.... دوباره خوندمش... اینبار به نظرم کامل تر اومد.... نمی دونم شاید بار قبلی سریع تر گذشتم.... یا شاید... 1 پیش زمینه می خواست.... بهر حال نوشته هات خواندنی اند. همیشه. شکستن این 4چوبایی که احاطه مون کردن... فکر روز و شبمه... شاید باور نکنی اما من دوست دارم...حالا رو با ه بنویسم و تنها رو تن ها... .هر محدودیتی ازار دهنده شده برام حتی همین الفبا. شاد باشی... یا عشق[گل]